Logo Kierunek Kariera KIERUNEK KARIERA

KIERUNEK KARIERA


Dodatkowe informacje o rekrutacji w ramach Projektu Kierunek Kariera Zawodowa dla osób z wyższym wykształceniem

Data publikacji: 2021-12-03
Mężczyna w budowlanym kasku z napisem Kierunek Kariera Zawodowa dla osób z wyższym wykształceniem

W związku z licznymi pytaniami przekazujemy podstawowe informacje o procesie rekrutacji do Projektu Kierunek Kariera Zawodowa dla osób z wyższym wykształceniem:

 • Rekrutacja odbywa się poprzez formularz zamawiania bonów on-line na stronie projektu kierunek.pociagdokariery.pl, w zakładce „Zamów bony” – pakiet zawodowy.
Ale UWAGA! zamawianie bonów dla Państwa będzie możliwe dopiero 6.12.2021 od godz.10:00.
Dopiero o tej godzinie zostanie zwolniona blokada na stronie, nie należy zatem rozpoczynać wypełniania formularza przed godziną 10, ponieważ może to skutkować wystąpieniem błędów, które w konsekwencji uniemożliwią złożenie zamówienia i formularz trzeba będzie wypełniać raz jeszcze od początku.

• W formularzu zamówienia bonów będzie miejsce na podanie swoich danych, m.in. imię, nazwisko, e-mail, PESEL, adres zamieszkania (UWAGA! na ten adres następnie będzie wysłana umowa o dofinansowanie szkoleń).
Umowy do podpisu wysyłane są do uczestników Pocztą Polską.

• W formularzu należy podać również numer usługi szkoleniowej (7 ostatnich cyfr), w której bierzesz lub brałeś udział korzystając z dofinansowania w projekcie Kierunek Kariera (przygotuj sobie ten numer wcześniej, znajdziesz go np. na swoim koncie w Bazie Usług Rozwojowych).

• W formularzu trzeba także podać liczbę zamawianych bonów zawodowych (maksymalnie 337). Zapoznaj się najpierw z ofertami w BUR, aby wiedzieć ile bonów należy zamówić.
Jeżeli nie jesteś pewien ile bonów będzie Ci potrzebnych do sfinansowania usługi, zamów pełen pakiet, tj. 337 bonów o wartości 5055,00 zł, ponieważ nie można potem domawiać bonów. Przy pełnej puli bonów wkład własny uczestnika wynosi 758,25 zł. Wkład własny za niewykorzystane bony jest zwracany po zakończeniu umowy.

• Jeżeli jesteś PRZEDSIĘBIORCĄ w formularzu zamówienia trzeba także załączyć dokumenty związane z pomocą de minimis.
Przygotuj sobie wcześniej te dokumenty. Możesz je pobrać tutaj: oświadczenie de minimis oraz formularz pomocy de minimis. Zapisz je na swoim komputerze, wypełnij, a następnie w trakcie zamawiania bonów zostaniesz poproszony o ich dołączenie do zamówienia.
Tych dokumentów na tym etapie nie drukujesz, nie podpisujesz ręcznie, nie skanujesz, ani nie podpisujesz elektronicznie. Mają być tylko wypełnione i dołączone do zamówienia on-line.

• Potwierdzeniem skutecznego zamówienia bonów jest komunikat na stronie o treści „Dziękujemy, właśnie otrzymaliśmy Twoje zamówienie bonów” oraz powiadomienie, które otrzymasz na Twojego maila podanego w formularzu zamówienia.
Dokładnie sprawdź swoją skrzynkę mailową, nasze powiadomienia czasami wpadają do folderów „Oferty”, „Powiadomienia”, „Społeczności” lub „Spam”.

• Po skutecznym złożeniu zamówienia następuje jego weryfikacja (w tym, czy odbywasz/odbyłeś szkolenie z projektu Kierunek Kariera). O jej wynikach i dalszych krokach zostaniesz poinformowany mailowo. Może to potrwać kilka dni.


W przypadku wystąpienia problemów w trakcie zamawiania bonów należy na adres kariera@wup-krakow.pl przesłać informację razem ze zdjęciem/zrzutem ekranu z komunikatem o błędzie oraz datą i godziną wystąpienia problemu.

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu na adres e-mail wskazany powyżej.
Wcześniej jednak zapoznaj się z instrukcją „Jak zrealizować bony” oraz Regulaminem udziału w projekcie KKZ dla osób z wyższym wykształceniem w wieku 25-50 lat – tam znajdziesz odpowiedzi na większość ewentualnych pytań!


Autor artykułu: Administrator