Logo Kierunek Kariera KIERUNEK KARIERA

KIERUNEK KARIERA


Terminy spotkań z doradcą zawodowym

Data publikacji: 2021-09-03
Na szarym tle kalendarz na 2021 rok oraz okrągły zegar, na górze purpurowy napis: Kierunek Kariera.

Ze względu na duże zainteresowanie projektem terminy spotkań są zajęte już na kilka miesięcy naprzód. Przy wyszukiwaniu wolnych terminów proszę zatem brać pod uwagę nie tylko najbliższe dni, ale także odleglejsze daty.

Sporadycznie zwalniają się jakieś terminy wcześniejsze, ale co do zasady aktualnie prowadzone są już zapisy na listopad i grudzień, a nawet styczeń 2022.

W związku z powyższym prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym biurem, jeżeli ktoś wie, że nie dotrze na uprzednio umówione spotkanie. Jeżeli takie zgłoszenie dostaniemy odpowiednio wcześniej (prosimy minimum 2 dni robocze przed zaplanowanym spotkaniem) jest jeszcze możliwość, aby zwolniony termin mógł wykorzystać inny klient, w przeciwnym wypadku termin zostaje zmarnowany.


Klienci, którzy nie przychodzą na umówiony termin bez wcześniejszego kontaktu, są usuwani z systemu i muszą powtarzać całą rejestrację na nowo.


W celu anulowania umówionego spotkania i przepisania się na inny wolny termin należy zadzwonić do naszego biura: 12 424 07 38 lub do swojego doradcy zawodowego (nr telefonu do doradcy klient otrzymuje wraz z mailem potwierdzającym fakt rejestracji).


Poniżej prezentujemy instrukcję wyszukiwania wolnych terminów na spotkanie z doradcą zawodowym:

INSTRUKCJA (plik PDF otwiera się w nowym oknie).

Zapis na spotkanie do doradcy zawodowego jest ostatnim krokiem wypełniania formularza rejestracyjnego do projektu "Kierunek Kariera". Bez wyboru terminu rejestracja jest bezskuteczna.


Powyższe nie dotyczy klientów z rekrutacji dla osób z wyższym wykształceniem, które przyjmowane są w ramach limitowanej rekrutacji od 14.06.2021. Więcej o tej rekrutacji i wymaganiach można przeczytać tutaj. Klienci z tej rekrutacji bilans robią on-line na naszej platformie e-learningowej.


Autor artykułu: Administrator